تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


افزوده شدن جوان ترین هواپیمای کشور به ناوگان هوایی کیش  

جوان ترین هواپيمای کشور به ناوگان هوایی کیش افزوده شد.
کن نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مدیرعامل شرکت هواپيمایی کیش گفت: در راستای ارائه خدمات مطلوب و به مسافران و گردشگران داخلی و خارجی با خرید اولین فروند هواپيمای ایرباس ۳۲۱ که در سال ۲۰۰۷ تولید شده است شرکت کیش ایر به جوانترین هواپيمای کشور مجهز شد.
کاپیتان جدیدی افزود: از ابتدای سال تاکنون این سومین هواپيمایی است که به خطوط هوایی کیش افزوده شده و قرار است تا پایان سال تعداد هواپیم

ادامه مطلب  

روسیه از سوئیس درباره حادثه هواپیمای مسافربری این کشور توضیح خواست  

روسیه از سوئیس درباره حادثه هواپيمای مسافربری این کشور توضیح خواست
در پی نزدیک شدن جت های جنگنده سوئیس به یک فروند هواپيمای مسافربری دولت روسیه که برای شرکت در نشست سران سازمان همکاری قتصادی آسیا آقیانوس آرام (اپک) عازم پرو بود، مسکو روز شنبه از دولت سوئیس خواست در این زمینه توضیح دهد.
به گزارش کن نیوز به نقل از خبرگزاری رویترز از مسکو، روز جمعه سه فروند جت سوئیسی به هواپيمای مسافربری حامل اعضای هیات روسی و روزنامه نگاران این کشور نزدیک شد

ادامه مطلب  

هواپیمایی اتریش به شیراز می رود  

سایت آئروتلگراف: هواپيمایی اتریش ( آسترین ایرلاینز) قصد دارد فعالیت خود را در ایران توسعه داده و احتمالا از اواخر ماه مارس (فروردین ) به شیراز خط پروازی برقرار کند.
کن نیوز به نقل از خبرگزاری صداوسیما از برلین براساس اعلام این سایت تخصصی صنعت هوانوردی و گردشگری آسترین ایرلاینر که متعلق به لوفت هانزاست هم اکنون نیز از نظر پرواز به ایران جایگاه اول را دارد.
این شرکت در حال بررسی این است که به زودی به شیراز نیز پرواز داشته باشد. آسترین ایرلاینز

ادامه مطلب  

اگه ترس از پرواز با هواپیما دارید، این مقاله رو بخونید…  

راه های مقابله با ترس از پرواز با هواپيما
 
برای همه ما واضحه که سریعترین راه حمل و نقل، سفر های هواییست. ولی وقتی توی آسمون با یک تکه آهن سنگین پرواز می کنید می تونه بهتون حس بدی بده. خیلی ها دوست دارن با هواپيما سفر کنن ولی این دلیل نمی شه که اونها هم بتونن تخیلاتشون رو در حین پرواز کنترل کنن.
 
برای خیلی ها ترس از پرواز به این دلیله که کنترلی بر هواپيما ندارن و نمی دونن که اصلا هواپيما ها چطور پرواز می کنن. و برای بعضی ها هم تجربه های تلخ و ترسن

ادامه مطلب  

مدیریت جیغ و فریاد  

REZA, [30.06.16 13:41]یک فرودگاه  در کنار دریاچه ای زیبا  با یک پرواز در روز و دو خلبان نابینا هر روز این دو خلبان با عینک‌های تیره به چشم و در حالی که یکی از آن‌ها عصای سفیدی در دست داشت و دیگری به کمک یک سگ راهنما حرکت می‌کرد در کنار سایر خدمه پرواز به سمت هواپيما آمده و هدایت این پرواز پر هیجان را به عهده می گرفتند.کسانی که برای اولین بار مسافر این پرواز بودند، با دیدن خلبانان در اوج خنده منتظر می ماندند تا یک نفر از راه برسد و اعلام کند این ماجرا فق

ادامه مطلب  

برق هواپیما  

بسم الله الرحمن الرحیم
برق مورد نیاز سیستمهای هواپيما، معمولاً از یکی از دو منبع مستقل زیر تأمین می شود:
ژنراتور: معمولا به تعداد موتورهای هواپيما ژنراتورهایی متصل به اونها وجود دارد  که برق مورد نیاز هواپيما را تأمین می کنند که البته این برق  AC است.
 باتری ها: که برق آنها  DCهست و برق اضطراری هم به آنها وصل است.
 این دو معمولا در تمامی هواپيماها وجود دارد و مشترک است که در زیر به توضیح آنها می پردازیم:
 هواپيماهای برق مستقیم
در موتورهای این ن

ادامه مطلب  

جوک  

یه روز یه مرده توى فرودگاه از پشت شیشه به یه هواپيما نگاه میكرد و سیگار میكشید. مرد حكیمى به او نزدیك شد و پرسید؛چند ساله كه سیگار میكشى؟مرد سیگارى گفت؛ سى ساله سیگار میكشم. مرد حكیم گفت؛ آیا میدونى باپولى كه بمدت سى سال صرف خرید سیگار كردى،اگر جمع كرده بودى،الان میتونستى اون هواپيما رو بخرى؟مرد سیگارى گفت؛اون هواپيماى شخصى خودمه مرد حكیم گفت؛"یه نخ بده تا با هم بكشیم"

ادامه مطلب  

برق هواپیما  

بسم الله الرحمن الرحیم
برق مورد نیاز سیستمهای هواپيما، معمولاً از یکی از دو منبع مستقل زیر تأمین می شود:
ژنراتور: معمولا به تعداد موتورهای هواپيما ژنراتورهایی متصل به اونها وجود دارد  که برق مورد نیاز هواپيما را تأمین می کنند که البته این برق  AC است.
 باتری ها: که برق آنها  DCهست و برق اضطراری هم به آنها وصل است.
 این دو معمولا در تمامی هواپيماها وجود دارد و مشترک است که در زیر به توضیح آنها می پردازیم:
 هواپيماهای برق مستقیم
در موتورهای این

ادامه مطلب  

امنیت در هواپیما  

  برای همه ما واضحه که سریعترین راه حمل و نقل، سفر های هواییست. ولی وقتی توی آسمون با یک تکه آهن سنگین پرواز می کنید می تونه بهتون حس بدی بده. خیلی ها دوست دارن با هواپيما سفر کنن ولی این دلیل نمی شه که اونها هم بتونن تخیلاتشون رو در حین پرواز کنترل کنن.

ادامه مطلب  

 

چرا ابعاد پنجره هواپيما کوچکتر از پنجره اتوبوس است؟
وقتی هواپيما اوج می گیرد و در ارتفاع، مثلاً 10 کیلومتری در حال پرواز است، فشار هوای بیرون هواپيما به شدت کاهش می یابد و در نتیجه نیروی وارد شده به سطح شیشه پنجره به شدت کاهش می یابد.
در حالی که درون هواپيما، همچنان فشار هوا، مانند فشار روی زمین تنظیم می شود. در نتیحه اختلاف دو نیروی درون و بیرون که به شیشه پنجره وارد می شود افزایش می یابد. در نتیجه برای کاهش این اختلاف، تنها می توانیم سطح شیشه

ادامه مطلب  

 

مهندسی تکنولوژی هواپيما چیست؟
سلام و درود فراوان به شما دوست گرامی
مهندسی تکنولوژی هواپيما (مکانیک هواپيما) همون رشته تعمیر و نگهداری هواپيماست که در مقطع کاردانی با نام تعمیر و نگهداری هواپيما شناخته میشه و در مقطع کارشناسی مهندسی هواپيما یا مکانیک هواپيماست. در این رشته هم از طریق آزمون سراسری دانشجو میگیرند و هم دانشگاه جامع علمی-کاربردی در شهرهایی مانند تهران-مشهد-کرمان و بندرعباس در دو مقطع کاردانی و کارشناسی (ترمی و پودمانی) پذیرش

ادامه مطلب  

آیا اهمیت دارد که اناجیل کاملاء دقیق و حقیقی درباره عیسی نوشته شده باشند؟  

آری. اگر قرار است ایمان دارای ارزش باشد، آنگاه بایستی بر پایة حقایق و واقعیات بنا شده باشد. در اینجا دلیل این موضوع را میبینیم. اگر سوار بر هواپيمایی به مقصد لندن باشید، احتمالاً ایمان دارید كه هواپيمای جت دارای سوخت كافی است، از لحاظ فنی قابل اعتماد است، خلبانی كارآزموده دارد و هیچ تروریستی در هواپيما نیست. اما این ایمانتان نیست كه قادر است شما را به لندن برساند. ایمان شما تا جایی مفید است كه باعث شود سوار هواپيما شوید. اما آنچه در حقیقت شما

ادامه مطلب  

شمشیرباز دمشقی کمر تروریست‌ها را در حلب شکست/ میراث گرانقدر حافظ اسد همچنان از سوریه حفاظت می‌کند +ع  

در اواخر جنگ سرد، دولت حافظ اسد قراردادی را برای خرید 48 فروند از هواپيماهای سوخو 24 به امضاء رساند و در دهه 90 میلادی نیز 24 فروند از این هواپيما را دریافت کرد. در دوره بشار اسد نیز ارتش روسیه، تعدادی از این نوع هواپيما را تحویل ارتش سوریه داد.

ادامه مطلب  

قرارداد ایران و بوئینگ آمریکا برای خرید 80 هواپیما رسماً امضا شد  

قرارداد ایران و بوئینگ آمریکا برای خرید 80 هواپيما رسماً امضا شد / ارزش قرارداد: 16 میلیارد دلار/ تحویل هواپيماها در 10 سالمعاون مدیرعامل بوئینگ: قرارداد با ایران با تایید دولت آمریکا نهایی شدمدیرعامل شرکت هواپيمایی جمهوری اسلامی ایران از امضای قرارداد خرید 80 فروند هواپيما از بوئینگ خبر داد.

ادامه مطلب  

خواب  

بعد از چند ددوره خشکسالی خواب حسابی افتادم روی قلتک خواب...اون هم کی؟بعد از فیلم "اینسپشن"...اولی توی هواپيما بودیم.هواپيما کلی سرعت گرفت که از روی باند بلند بشه ...اما هرچی سرعت می گرفت از زمین کنده نمی شد.با سرعت داشتیم می خوردیم به فنس های های فرودگاه که هواپيما با کلی بدبختی دور زد و از این طرف دوباره سرعت گرفت که بپره...باز هم نشد.ظاهرا هواپيما سنگین بود...من داوطلب شدم که پیاده بشم صدام و مسعود رجوی هم همینطور...بعد هواپيما در چشم به هم زدنی از

ادامه مطلب  

حاشیه های روزی که امام آمد . . .  

 
حضرت امام به هنگام خروج از فرانسه با ارسال پیامی خطاب به مردم فرانسه، ضمن اظهار تشکر از آنها خداحافظی کردند.
ایشان پس از اقامه نماز در کف هواپيما، روی دو پتو با آرامش خوابیدند ، این در حالی بود که همه علاقمندان، دوستداران و نزدیکان ایشان، نگران انجام این پرواز بودند. خطر انهدام هواپيما و یا ربودن آن در آسمان چیزی بود که همه را تا لحظه فرود آن در فرودگاه تهران، نگران ساخته بود.
در هواپيما دویست نفر امام را همراهی می کردند که پنجاه تن  از آنا

ادامه مطلب  

ترامپ اجازه فروش هواپیما به ایران را نمی‌دهد  

ترامپ اجازه فروش هواپيما به ایران را نمی‌دهد
روزنامه وال استریت ژورنال در گزارشی تاکید کرد: قرارداد امضا شده «بوئینگ» با ایران مستلزم تصویب وزارت خزانه‌داری، وزارت خارجه و کنگره آمریکا به خصوص در زمینه ترتیبات مالی آن است و بعید به نظر می‌رسد؛ رئیس‌جمهور منتخب آمریکا که مخالف توافق هسته‌ای ایران است، آن را تایید کند.

ادامه مطلب  

سقوط هواپیمای نظامی روسی با ۹۱ سرنشین در راه سوریه  

یک هواپيمای وزارت دفاع روسیه از نوع توپولوف ۱۵۴در راه سوریه در دریای سیاه سقوط کرد.به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اسکای نیوز عربی، هواپيمای مذکور ۹۱ سرنشین داشته و از سوچی به مقصد لاذقیه سوریه در ساحل شرقی دریای مدیترانه در حرکت بوده که از رادار خارج شد. این هواپيما بعد از اینکه از فرودگاه سوچی بلند شد، مفقود شد.بر اساس اعلام وزارت شرایط اضطراری روسیه، این هواپيما ۲۰ دقیقه پس از بلند شدن از صفحه رادارها ناپدید شد. زمان پرواز ساعت ۵ و ۴۰ دق

ادامه مطلب  

خرید بلیط هواپیما خارجی در آسان پرواز  

خرید بلیط هواپيما خارجی بصورت آنلاین، جزیی از سبک زندگی امروز ماست. کمتر کسی وقت و انرژی و اعصاب خود در گرما و سرما و ترافیک و آلودگی شهری تلف می کند تا برای خرید یک بلیط هواپيما به یک آژانس مراجعه‌ی حضوری داشته باشد. با دانستن این نکات ساده، خرید بلیط آنلاین برای شما آسان‌تر و مطمئن‌تر خواهد بود.
 


نیازمندیهای خرید بلیط هواپيما
برای رزرو یا خرید بلیط هواپيما این موارد لازم است:
ایمیل: بعد از تکمیل فرآیند رزرو یا خرید، بلیط به آدرس ایمیل ش

ادامه مطلب  

آيروديناميک پرواز چيست؟  

 
تاریخچه
برادران رایت توانستند با استفاده از نبوغ و خلاقیت خود در دهم دسامبر 1903 كه آرزوی دیرینه بشر را كه پرواز بود تحقیق بخشند و از زمانی كه اسحاق نیوتن فیزیكدان انگلیسی ، نیروی جاذبه را كشف كرد، فكر پرواز و غلبه بر نیروی جاذبه در انسان شدت بیشتری یافت. برادران رایت كه یك مغازه تعمیرات دوچرخه داشتند، همیشه در فكر پرواز بودند.
آنها بر اساس اطلاعات و مطالعات كه در مورد پرواز داشتند به ساخت بالها و طراحی هواپيما پرداختند. سپس یك تونل باد كوچك

ادامه مطلب  

جلوگيري از عرضه غيرقانونی بليط هواپيما در اربعين  

جلوگیری از عرضه غیرقانونی بلیط هواپيما در اربعین
 
مدیركل دفتر نظارت بر شركت‌ها، فرودگاه‌ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپيمایی كشوری گفت: این سازمان با همكاری پلیس فتا از هرگونه عرضه غیرقانونی بلیط سفرهای هوایی برای شركت در مراسم اربعین حسینی در فضای مجازی جلوگیری می‌كند. به گزارش ایرنا، علی‌اصغر باریكانی افزود: از تمام زائران اربعین حسینی درخواست می‌كنیم بلیط های مورد نیاز خود را تنها از مراكز مجاز و آژانس‌های معتبر خریداری كنند. و

ادامه مطلب  

حاشیه های روزی که امام آمد . . .  

 
 
 
حضرت امام به هنگام خروج از فرانسه با ارسال پیامی خطاب به مردم فرانسه، ضمن اظهار تشکر از آنها خداحافظی کردند.
ایشان پس از اقامه نماز در کف هواپيما، روی دو پتو با آرامش خوابیدند ، این در حالی بود که همه علاقمندان، دوستداران و نزدیکان ایشان، نگران انجام این پرواز بودند. خطر انهدام هواپيما و یا ربودن آن در آسمان چیزی بود که همه را تا لحظه فرود آن در فرودگاه تهران، نگران ساخته بود.
در هواپيما دویست نفر امام را همراهی می کردند که پنجاه تن  از

ادامه مطلب  

ماجرای اولین هواپیما در ایران  

‏گرچه اولین پرواز بشر با هواپيما در سال 1903 توسط برادران رایت انجام شد اما ده سال طول کشید تا خلبانی لهستانی اولین هواپيما را بر فراز آسمان ایران به پرواز درآورد. به گزارش ایلنا به نقل از «فرادید»، "ویلبر" و "اورویل رایت" دو مخترعی بودند که در 17 دسامبر 1903 توانستند با موفقیت اولین هواپيما را به پرواز درآورند اما ده سال طول کشید تا در ششم صفر 1332 مصادف با 14 دی ماه 1292 و 4 ژانویه 1914 در زمان احمدشاه قاجار اولین هواپيما در آسمان ایران به پرواز درآید. "

ادامه مطلب  

 

 
آنهایى كه گذرشان به بخش تطهیر بهشت زهرا افتاده است خوب مى دانند آنجا یك سالن انتظار هست كه هر كسى را یاد فرودگاه مى اندازد. صندلى هایى كه ردیف به ردیف چیده شدند و بوفه اى در كنج. سرت را كه بلند كنى یك مانیتور مى بینى كه تو را از آخرین وضعیت جنازه ها باخبر مى كند. اسامى پشت هم ردیف مى شوند و همه در انتظار. درست مثل وضعیت پروازها. نام شركت هواپيمایى همان نام پدر و شماره پرواز همان قطعه و ردیف قبر است.برخى از مراحل آنقدر واضح هستند كه روى برد ذكر نم

ادامه مطلب  

رزرو و خرید بلیط هواپیما و ویزا به تمام کشورهای قاره اروپاآژانس هواپیمایی پارسا گشت  

برای سفر به کشورهای قاره اروپا و آگاهی از قیمت بلیط و رزرو و خرید بلیط هواپيما به تمام کشورهای قاره اروپا که شامل 51 کشور مختلف می باشد و هر کدام از این کشورها دارای شهرهای مختلف و فرودگاه های مختلف می باشند می توانید به وسیله وب سایت آژانس هواپيمایی پارسا گشت 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان آژانس هواپيمایی پارسا گشت ) - و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) - و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت

ادامه مطلب  

سفر  

28 مرداد وقتی میخاستم سوار هواپيما شم گیج و سردرگم بودم، هیچ تصوری نداشتم از کشوری که دارم میرم بعد از 1 هفته که برگشتم تو هواپيما دوست داشتم هیچوقت هواپيما فرود بیاد!!!!
وقت برگشت حتی  یه ذره هم دلم تنگ نشده بود، چه حسرتی خوردم توی راه برگشت برای زندگی که تا حالا نکردم، از زندگی که نیست از جامعه ای که نیست ازانسانی که نیست. این حسرت نه برای آزادی و امکانات بلکه برای انسانیت و زیبایی بود که مدتهاست احساسش نکردم. معنی زندگی برای ما از بین رفته، ما

ادامه مطلب  

رزرو و خرید بلیط هواپیما و ویزا به تمام کشورهای قاره اروپاآژانس هواپیمایی پارسا گشت  

برای سفر به کشورهای قاره اروپا و آگاهی از قیمت بلیط و رزرو و خرید بلیط هواپيما به تمام کشورهای قاره اروپا که شامل 51 کشور مختلف می باشد و هر کدام از این کشورها دارای شهرهای مختلف و فرودگاه های مختلف می باشند می توانید به وسیله وب سایت آژانس هواپيمایی پارسا گشت 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان آژانس هواپيمایی پارسا گشت ) - و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) - و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت

ادامه مطلب  

پروژه هوابُر بال هواپیما با نرم افزار MATLAB  

كد: 542
عنوان پروژه: فروش پروژه هوابُر بال هواپيما با نرم افزار MATLAB
قالب بندی: m
دسته: کامپیوتر - MATLAB
قیمت: 20.000 تومان
قابلیت اجرا در نرم افزار: MATLAB
شرح مختصر:
فروش پروژه هوابُر بال هواپيما با نرم افزار MATLAB
هوابُر یا Airfoil نام شکل ویژه ای است که مقطع بال هواپيما و یا برخی تیغه های صنعتی مثل ملخ ها و پروانه ها دارند.جسمی که این شکل را داشته باشد، با حرکت در شاره ای مانند هوا یا آب، نیروی برآ (Lift) ایجاد می کند. عامل اصلی پرواز هواپيما همین شکل ماهی وار

ادامه مطلب  

همکاری ایرباس با ایران برای ساخت قطعات هواپیما  

به گزارش میلیتاری نیوز، منوچهر منطقی، دبیر ستاد توسعه صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به همکاری ایران و ایرباس برای ساخت قطعات، گفت: به زودی همکاری با ایرباس برای ساخت قطعات هواپيما را آغاز می کنیم.
وی افزود: قطعه سازان مهم‌ترین حلقه در زنجیره ساخت هواپيما هستند و برای تولید هواپيما باید سه گروه فعال باشند که یک گروه که مهم ترین قسمت در پروسه ساخت هواپيما محسوب می شوند، قطعه سازان هستند.
به گفت

ادامه مطلب  

رهبر تیم مذاکره کننده بوئینگ با ایران ایر:  

به فروش هواپيما به ایران افتخار می‌کنیم‌/ مجوز این قرارداد از دولت آمریکا
اخذ شده است/ همکاری دولت آمریکا باعث انجام این قرارداد شد
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، پریزر نماینده بوئینگ در مراسم امضای خرید 80 فروند هواپيما از بوئینگ با بیان اینکه فرورش هواپيما بها  یران باعث افتخار کمپانی بوئینگ است، گفت:‌ از اعلام خبر فروش هواپيما به ایران خوشحال هستیم و از اینکه روابط بوئینگ با ایران ایر از سر گرفته می‌شود خرسندیم.وی افزود: خوشحال هست

ادامه مطلب  

مرگ بازیکنان برزیلی بخاطر سقوط هواپیما  

مرگ بازیکنان برزیلی بخاطر سقوط هواپيما
خبرگزاری فرانسه اعلام کرد: «میشل تمر» رئیس جمهوری برزیل در پی کشته شدن 76 تن در حادثه سقوط هواپيمای حامل فوتبالیست های این کشور، سه روز عزای عمومی اعلام کرد. خبرگزاری رویترز گزارش داد؛ در سانحه هوایی صبح امروز در کلمبیا، 76 تن از 81 سرنشینان این هواپيما کشته شدند.

ادامه مطلب  

ویلا ساحلی کیش,دامون دریا کیش 09195000062 - 09174900900 رزرواسیون آنلاین سوئیت کیش,  

 
رزرواسیون آنلاین سوئیت کیش,اجاره سوئیت کیش,سوئیت کیش,اجاره ویلا كیش,تورارزان كیش,ویلا کیش,ویلا ساحلی کیش,هتل آپارتمان کیش,هتل کیش,سوئیت,آپارتمان کیش,سوئیت رویال کیش,ویلامجلل کیش,سفر به جزیره کیش,اجاره خانه کیش,سوئیت لوکس,مرکز اقامتی کیش,قیمت سوئیت کیش,سوئیت ارزان کیش,ویلا ارزان کیش,رزرواسیون هتل کیش,هتل آپارتمان کیش, فروش بلیط هواپيما کیش,بلیط هواپيما کیش,بلیط آنلاین هواپيما کیش,هتل های کیش,تور کیش,تورهای کیش,تفریحات کیش,خدمات گردشگری

ادامه مطلب  

خطر مرگ از بیخ گوش دایی گذشت  

خطر مرگ از بیخ گوش دایی گذشت
 
بازیکنان تیم فوتبال نفت تهران که برای برگزاری اردوی 10 روزه راهی اردبیل شده بودند پس از اینکه هواپيمای روی باند فرودگاه نشست با ترکیدگی لاستیک مواجه شد و خلبان با مهارت تمام هواپيما را در نهایت سلامت متوقف کرد. 
 
گفتنی است این اتفاق بدلیل وزش باد شدید در هنگام فورد هواپيما اتفاق افتاده و خوشبختانه آسیبی به هواپيما و مسافران آن نرسیده است.

ادامه مطلب  

امکان خرید هواپیمای مسافربری از چین پس از کسب استانداردهای بین‌المللی  

عباس آخوندی که در راس هیاتی به کشور چین سفر کرده است، در جریان بازدید از مرکز تولید و طراحی هواپيمای کومک (COMAK) در شهر بندری شانگهای گفت: بازار هواپيماهای مسافربری رقابتی است، حضور هواپيماهای مسافربری کشور چین در ایران مستلزم داشتن استانداردهای ایمنی و بین المللی است. به گزارش کن نیوز: وی در این بازدید که مدیرعامل شرکت مذکور نیز حضور داشت، یادآور شد: چنانچه شرکت های هواپيمایی کشور چین علاقمند به حضور در بازار ایران هستند مستلزم ارائه استان

ادامه مطلب  

 

همیشه عاشق قطار بودم، دلم میخواد بین راهروهاش قدم بزنم و از پنجره بیرونو تماشا کنم، کاری که تو هواپيما نمیشه انجام داد، البته خوبی هواپيما اینه که با واسطه پرواز میکنی... اوووووج میگیری.
امروز موقع برگشت با مترو دو بار بیرون اومدن قطار از تونلو تماشا کردم، دقیقا زمانیکه قطار می پیچه و با سرعت از تاریکی رد میشه. لحظه ای که به هیچی فکر نمیکنم. . .
 
+ امروز امتحان وورد و اینترنتو خیلی خوب دادم. راضی ام ازم :)

ادامه مطلب  

پرواز  

یادم میاد سال آخر راهنمایی بود ولی یادم نیست این حس عجیب علاقه به پرواز از کجا وچطور شد.اون موقع ها بیشتر هوانوردی نظامی رو دنبال می کردم و هر روز مطالب جدید درباره تاریح جنگ و خلبان های نیروی هوایی و تامکت ها و فانتوم هاشون می خوندم.تامکت، این پرنده ی افسانه ای شده بود معشوقم! اون ابهت وصف ناپذیرش با موشک های مهار نشدنی فینیکس چنان جذبه ای بهش میداد که ناخودآگاه هر کس دیگه ای هم بود عاشقش می شد! کم کم این حس علاقه به هوانوردی به هواپيماهای مس

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
ورود به کانال تلگرام